PRACOVNÍ NABÍDKA - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ - PŘEDSEDA SPOLKU

středa 4. září
Buďte tvůrcem zážitků a posuňte náš region na novou úroveň. Jsme turistický spolek Lipenska, kde se příroda setkává se zážitky a tradice s moderními přístupy. Hledáme vizionáře, který s námi společně zformuje budoucnost turismu v této krásné oblasti. Máte chuť vést? Máte odvahu inovovat? Pak možná hledáme právě vás!

 Co Vás čeká?

  • Rozvoj a vize: Přinášet nové nápady, jak oživit turismus na Lipensku a rozvíjet jeho jedinečný potenciál. Naplňování Stanov sdružení a strategie rozvoje cestovního ruchu v oblasti. Fundrizing pro TSL, odpovědnost za dotace a granty.
  • Spolupráce: Budování pevných vztahů a komunikace s podniky, partnery a komunitami (Podnikatelé, obce, JCCR, Jihočeský kraj, CzechTourism, neziskové organizace a další)
  • Organizace: Spoluvytváření marketingových komunikačních strategií, koordinace klíčových projektů a akcí v regionu, účast na veletrzích cestovního ruchu.
  • Komunikace: Prezentovat Lipensko nejen doma, ale i na mezinárodním poli. Partneři v rakouském a bavorském příhraničí.
  • Leadership: Vedení a řízení pracovníků, ale i členů spolku a jeho partnerů. Zodpovědnost za ekonomiku a účetnictví spolku.

Co od Vás očekáváme?

  • Strategické vedení: Bude na Vás, abyste spoludefinovali směr, kterým se bude Lipensko v oblasti turismu ubírat. Hledáme někoho, kdo se nebojí jít novými cestami, ale zároveň zvládne naplňovat vize destinační oblasti.
  • Propojení s komunitou: Budete tváří, která bude spojovat místní podnikatele, obce a návštěvníky v jeden harmonický celek. Výborné komunikační a prezentační dovednosti (včetně znalosti NJ a AJ) jsou tedy podmínkou.
  • Znalost regionu: Působíme v regionu turistické oblasti Lipensko, tedy od Stožce pro Rožmberk nad Vltavou.
  • Manažerské dovednosti: Schopnost týmové práce a vedení lidí.
  • Zkušenosti: výborná znalost práce na PC, aktivní řidič.

Co Vám nabízíme?

  • Příležitost ovlivnit směr a rozvoj jednoho z nejkrásnějších regionů Česka.
  • Práci, která kombinuje kreativitu, strategii a komunitní spolupráci
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Benefity ve službách spadajících do destinační oblasti
  • Možnost nadstandardních odměn dle odvedené práce

Předpokládaný nástup: listopad 2024

Místo výkonu práce: region Lipenska, kancelář spolku (plánováno ve Frymburku)

Jste připraveni na tuto výzvu? Pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis na e-mail: pernikova@conduco.cz nejpozději do 30.9.2024.

Doporučte to vašim přátelům